Home decoration & design  points:

The world of textiles.A dazzling collection of timeless design and flawless beauty ... a contemporary mood with classic & modern value, a fresh approach with enduring appeal ...

New Curtain Collections

 Italy France Germany Belgium  Netherlands Denmark Poland Portugal Finland  Greece Spain Hungary Sweden Ireland United Kingdom Austria
 

 


 

 

 

 

 

 

 

پرده ی ایده آل برای دفتر کار و اداره

 

پرده پذیرای و سالن

 

دکوراسیون اداری نقش بسزایی در ذهنیت کارمندان دارد. احساسی که دفتر کار به کارکنان القا می کند می تواند روحیه ی آنان را برای ادامه دادن به کار ، بهبود بخشد . به همین دلیل پرداختن به دکوراسیون این اماکن چیزی فراتر از زیبایی شناسی است .

اما به هر حال مهم است که کارمندان در محل کارشان احساس راحتی کنند . بسیاری از افراد وقت زیادی را در دفتر خود می گذرانند و به همین دلیل است که برای رسیدن به تمرکز لازم برای ادامه ی کار ،این اتاق باید ، هم به خوبی تزئین شود و هم به خوبی چیده شود . در میان لوازم جانبی ، یکی از پر کاربرد ترین لوازم ، پرده است .

ما در این مقاله می خواهیم به موضوعاتی همچون : رنگ مناسب برای پرده ی محل کار ، پرده مخصوص اتاق جلسات ، اهمیت جنس پرده و همین طور پرده برای اتاق های شخصی در ادارات ، بحث کنیم .

 

 

به میزان تابش نور دقت کنید

 

دکوراسیون اداره می تواند در مسیری باشد که به یک کارمند اشتیاق دهد تا کار کند و یا اشتیاقش را از بین ببرد !  پرده می تواند نقش بسزایی در دکوراسیون داشته باشد .

 

دکوراسیون دفتر شما باید چیز های زیادی در مورد محیط دفتر شما بگوید .آیا شما یک فضای کار آرامش بخش می خواهید یا یک محیط کار کارگاهی ؟ شما به محیطی کاملاً حرفه ای و جدی نیاز دارید یا دوستانه و صمیمی ؟

 

درک دقیق این موضوعات نه تنها به معنای خرید زیبا ترین محصولات است بلکه به معنای دانستن این است که چه پرده ای در محیط کار بهتر جواب می دهد و چه پرده ای مناسب دفتر شما است.

اما قبل از انتخاب پرده ای که مناسب محل کار شما باشد  ، خوب است  بدانید که چرا باید در این محل پرده نصب کنید .

 

پرده کلاسيک برای پذيرايي

 

چرا در دفتر کار خود پرده نصب می کنید ؟

 

پرده به چهار دلیل مفید است .

 

ابتدا نور :

پرده تاثیر زیادی در روشنایی اتاق دارد . به طور خاص این امکان را به شما می دهد تا قدرت نورپردازی را با توجه به نیاز های محل کار خود تنظیم کنید . بنابر این ،پرده به شما امکان می دهد تا بسته به جنسی که با آن طراحی شده است ، نور را در مکان های خاص پخش کنید یا بتوانید نور را در منطقه ی مورد نظر خود بولد کنید .

 

  

 

دلیل دوم مربوط به گرمایش و سرمایش است :

برای راحت بودن در یک دفتر ، به ویژه در روز های سرد زمستان ، انتخاب پرده ی مناسب مهم است . به عنوان مثال پرده های دوتایی ، اتاق را در دمای قابل قبولی نگه می دارند .

چیدمان محیط کار بسیار مهم است . به همین دلیل است که نباید از محافظت در برابر آفتاب به ویژه در فضاهای کاری غافل شد . خواه اتاق جلسات باشد یا اتاق استراحت ، یک فضای باز یا یک دفتر شخصی ؛ هر اتاق باید از ضد آفتاب مناسب خود برخوردار باشد .

گالری پرک انواع پرده های مناسب با محل کار شما را ارائه می دهد که با تمام نیاز های شما مطابقت داشته باشد .

 

دلیل سوم به محل نصب پرده و هم خوانی پرده با رنگ و نور مربوط می شود :

برای داشتن نمایی از خارج ، ترجیح داده می شود پرده ای با پارچه ی ظریف انتخاب شود .

طرح و رنگ در مورد طراحی فضای اداری جنبه ی اساسی دارد. شما نباید در استفاده از رنگ زیاده روی کنید.

اما اگر می خواهید فضای کار خود را رنگارنگ تر کنید ، از استفاده ی بیش از حد از رنگ های خام جداً خود داری کنید . مخلوط کردن ترکیب های مختلف رنگ در یک پرده ، اشتباه بسیار بزرگیست.

 

برای استفاده از هر رنگی یادتان باشد به تاثیرات روانی رنگ های مختلف و معنی آن ها ،بسیار دقت کنید . برای یک محیط کار اداری ، سایه های سبز ، آبی و خاکستری بسیار مناسب هستند.

 

          

 

 

و سرانجام  آخرین دلیل ، جنبه ی تزئینی پرده است :

انتخاب پرده  یکی از راه های القا کردن سبکی خاص به فضای محل کار است . شما فقط باید رنگ و جنس مناسب را برای محل کار خود تشخیص داده و انتخاب کنید .

اگر فضا با ظرافت تزئین شده باشد و هدف رسمی بودن فضا باشد ، پارچه هایی مانند ساتن ، مخمل و ابریشم می توانند انتخاب های خوبی باشند.

 

      

 

محبوب ترین رنگ ها برای پرده دفتر کار :

انتخاب رنگ به سلیقه ی افراد بستگی دارد . برای مثال پر ترفدار ترین رنگ ها برای پرده دفتر کار : خاکستری ، آبی ، و یا سفید است . این رنگ ها با کمی تیرگی و یا روشنی ، خاصیت ترکیب شدن با دکور را دارند . این خاصیت از این جهت مفید است که کارمندان باید بتوانند با تمرکز و بدون حواس پرتی به کار خود برسند . مثلاً انتخاب رنگ هایی مثل قرمز و یا زرد ممکن است حواس کارمندان را پرت کند و با دکور دفتر کار نا هماهنگ باشد ، پس ما به شما رنگ های خنثی را پیشنهاد می کنیم . بهتر است همیشه از رنگ های روشن استفاده کنید چرا که چشم را کمتر خسته می کنند . انتخاب رنگ های گرم ممکن است حس خوابالودگی و کسلی را در کارمندان ایجاد کند .

 

       

 

انتخاب پرده برای اتاق جلسات :

اتاق جلسات به طور کلی بزرگ هستند و به همین ترتیب پنجره هاییی از کف تا سقف دارند . برای پخش حداکثر نور در زمستان و همین طور محافظت در برابر تابش خیره کننده نور در تابستان ، چیزی بهتر از مخمل های کالیفرنیایی نیست ، این نوع پارچه به طرز شگفت انگیزی با پنجره های بزرگ سازگار است .  اگر اتاق جلسات شما نور گیر است ، ما در گالری پرک انواع مختلفی از پارچه های ضد گرما را به شما پیشنهاد می دهیم که گرمای مربوط به خورشید را کاهش می دهد .

 

 

اگر طرفدار پرده های مخمل کالیفرنیایی نیستید ، پرده های کرکره ای نیز با اتاق جلسات شما سازگار می شود . طراحی مدرن آن ، فضای زیبا و لوکسی را به اتاق جلسات شما می دهد . پرده های کرکره ای در رنگ های مختلف و جنس های مختلف پارچه ، چوب ،و ...  از جمله پارچه های ضد آفتاب یا پارچه ی ضد حرارت برای راحتی بیشتر شما در گالری پرک موجود است .

 

 برخی از اتاق های جلسات در محلی قرار دارند که به آن آکواریوم می گویند . همان  طور که از نام آن مشخص است اتاق با پنجره های خلیجی احاطه شده است. بنابراین اگر استفاده از پرده ی مناسب را در چنین اتاق هایی نادیده بگیرید ،  حریم خصوصی و یا رسمی آن اتاق ها کاملاً از بین می روند!

 

 

عکس از اتاق جلسات آکواریومی

 

 

اتاق شخصی در ادارات و دفاتر کار :

اتاق های شخصی در  ادارات و یا دفاتر کار ، معمولاً پنجره هایش نصبت به سایر قسمت های اداره و اتاق جلسات ، کمتر و کوچک تر است . پرده های کرکره ای ونیزی یک انتخاب عالی برای این محیط است . با استفاده از این پرده ها می توان نور را به میزان لازم کنترل کرد . این پرده ها در زاویه ها و جهت های مختلف تنظیم می شوند و بسته به نوع جهت دهی آن ها ، خاصیت خاموشی یا ضد آفتاب دارند . جنس پرده های ونیزی از چوب و آلیاژ آلومینیوم است و برای فضاهای مدرن در دفاتر کار و ادارات ، بسیار توصیه می شود.

 

         

 

 

همه ی پرده های دفاتر باید قابل شست و شو باشند . چرا که وابسته به رفت و آمد مکرر در دفاتر و ادارات ، ممکن است رطوبت زیادی در هوا پخش شود و پرده ها می توانند در فضای مرطوب، بو ، گرد و غبار و چربی را از هوا جذب کنند ، بنابراین شستن مکرر پرده ها بسیار مهم است .

تیم بزرگ ما در گالری پرک آماده است تا بهرین پرده ها را با بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه دهد .

انتخاب پرده های با کیفیت بدون شک یک سرمایه گذاری بسیار خوب است .

 

          

 

   تماس با مبایل                 

اندازه ایده آل برای پرده  

 

نکته مهم از نظر گالری پرک :  اندازه گیری پنجره  است ؛ از نظر طول ، همه چیز به سلایق شما بستگی دارد.

در همه موارد ، توجه داشته باشید که مرسوم است که میله را 15 سانتی متر بالاتر از پنجره قرار دهید ، بنابراین 15 سانتی متر به اندازه گیری خود اضافه کنید.

 

   تماس با مبایل                 

 

پرده ی ونیزی مناسب برای دفتر کار

       

 

 

 

 

مدل مناسب برای اتاق شخصی در دفتر کار

  

 

   تماس با مبایل